Natália AeshaDasi Bartošková

Terapie hrou - Terapie Nového věku

Před 25 lety jsem se začala věnovat zkoumání různých terapeutických a duchovních směrů, metod a filozofií. Začalo to čistě ze zvědavosti, avšak záhy se z toho stala moje oblíbená záliba a koníček. Poznala jsem mnoho lidí, příběhů a ještě více filozofií, metod a učitelů. Díky tomu všemu jsem dospěla do bodu, kde ctím a respektuji každý směr, filozofii a učení, jestliže přináší na svět, a mezi lidi, více dobra, respektu a lásky.

A ač někteří mohou nyní namítat, cítím, že žijeme ve skvělé době, plné podnětů vedoucích k vnitřní práci a tím pádem i k naší osobní i společenské transformaci.

Pevnou základnou je mi - sebepoznání, dlouholetá praxe, osobní zkušenosti, další vzdělávání se, psychohygiena, důvěra a empatie. Vsázím na slušnost, respekt, laskavou komunikaci a citlivý přístup. 

Posledních 22 let vytvářím alternativní metody a postupy práce, které jsou v souladu s mou životní filozofií a poznáním. Tyto metody pomáhají lidem vnímat svůj život s lehkostí a důvěrou.    
Sebepoznávací individuální a skupinová sezení probíhají v Brně. Přijíždějí si za mnou lidé z různých koutů ČR, Slovenska a také ze zahraničí.   

Mé metody jsou vhodné pro každého, kdo cítí, že potřebuje najít sám sebe a "uzdravit" své vztahy, tělo, duši, postoj k životu.

Pracuji citlivě, eticky a vytvářím pro vás bezpečný prostor plný porozumění a podpory. 
Terapie hrou jsou vhodné pro jednotlivce, páry, ženy i muže, od 18 let.

Pracuji individuálně a vždy s ohledem na životní příběh každého klienta. Výběr terapie: Terapie

Těším se na viděnou osobně. 
S pozdravem Natália 

© 2016-2024 Deník Natálie Tothové , GDPR

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com