Natália AeshaDasi Bartošková

Individuální sezení pro jednu osobu obvykle trvá 2 hodiny. Cena je 2300 Kč a platí se v hotovosti, na místě.

Párové terapie

Vstupní sezení pro páry je na 2 hodiny - cena je 2500 Kč/ za oba 

Na tomto sezení se podíváme na dynamiku vztahu. 
Pojmenujeme si to, co vás trápí a na čem chcete jako pár pracovat. Podíváme se na silné a slabé stránky vašeho vztahu i na vaše osobnosti. Připravíme témata k další práci a na individuální terapie si pak už každý docházíte sám, dle dohodnutého harmonogramu.

  • Cena individuálního sezení pro jednu osobu je 2300 Kč/ 2 hodiny terapie.
  • Pak následuje souhrnné sezení, opět v páru, na 2h/ 2500kč.

Zde si vaši dosavadní práci na tématech shrneme a zmapujeme váš progres. Přesný harmonogram docházení si do poradny stanovíme na našem prvním párovém sezení, proto si s sebou vezměte svůj Diář.

Objednávka na párové terapie: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Za každou započatou půlhodinu se připlácí 300 Kč.

Ceník je platný od 27.2. 2022

Natálie Natálie

Individuální terapie v sobě zahrnuje metody, které se skvěle doplňují a jsou snadno uchopitelné i pro úplného začátečníka. Obvykle jde o soubor několika setkání, kde systematicky pracujeme na tom, co vás trápí a společně mapujeme posun. V rámci sezení můžeme také zjistit vaši Vitalitu a mapujeme celkovou kondici, zátěž, alergie a prevenci - na vyžádání předem, prosím. Příplatek za tuto službu je 300 Kč. Individuální terapie probíhají v Brně, adresu obdržíte emailem po odsouhlasení termínu. 

Laskavé upozornění:

Jestliže se terapie nemůžete zúčastnit, co nejdříve mne o tom uvědomte emailem a také v sms na telefon, který obdržíte po potvrzení společného sezení emailem, prosím. Zrušení sezení je možné provést bezplatně 3 dny před termínem. Jestliže rušíte sezení za kratší dobu než 3 dny před termínem, zasíláte storno poplatek na účet. Potvrzením termínu stvrzujete závazně tyto podmínky níže. 

Výše storno poplatku:

  • Zrušení minimálně 3 dny před termínem - 0 Kč.
  • Zrušení 2 dny před termínem - 1600 Kč.
  • Zrušení 24h a méně před termínem - 2100 Kč.

... storno následně zasíláte na účet, který obdržíte emailem. Děkuji za pochopení.

Rezervaci termínu můžete provést na emailuTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a v předmětu uveďte: INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ (jednotlivec nebo pár). 

Recenze od mých klientů najdete zde: vaše příběhy

Těším se na viděnou. S pozdravem Natália*

© 2016-2022 Deník Natálie Tothové , GDPR

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com