Natália AeshaDasi Bartošková

Věděli jste, že obezita souvisí nejčastěji se zraněním Ponížením a Křivdou a deprese souvisí s každým z 5ti uvedených zranění? Někdo má deprese z Opuštění matkou po porodu. Jiný má deprese ze Zrady otce, který odešel k jiné paní. Mnoho žen trpí na gynekologické obtíže kvůli zranění Ponížením. Máte problém se prosadit v práci nebo na studiu? Zřejmě jste si to někde v minulosti zakázal/a.

Může jít o zranění z Opuštění, Odmítnutí, Ponížení, Zrady a Křivdy.

Test je rozdělen na 5 částí. Všech pět částí testu je formou dotazníku (42- 86 otázek v každé z 5ti částí), kde pracujeme s bodováním 0 - 3.  Každý z testů vyhodnocuji samostatně, na základě vašeho vyplnění, které mi zasíláte zpět na email. 

Do testu se pouštějte tehdy, až na to máte klid a prostor. Běžná délka trvání testů je při mé vytíženosti 1-2 měsíce. 

Po vyplnění všech zadání testu pro vás vypracuji výsledky. Vypracování výsledků trvá, při mé vytíženosti, několik týdnů. Předem prosím o trpělivost. Vaše výsledky pak zasílám v emailu. Obsahují přehlednou tabulku, kde je uvedeno jaký typ zranění a zátěže si nesete. K tomu připisuji nějaké mé postřehy, informace a dodatky. Pak je prostor pro vaše otázky. Ráda vám je zodpovím.

Testy vás nijak nezavazují k další spolupráci.

Testy si objednávejte pouze pro svou potřebu, přátelé. Nedávejte testy někomu jako dárek. Na práci ve vzpomínkami musí být člověk otevřen a naladěn, pokud někomu testy vnutíte, mohlo by to mít na dotyčného ne zrovna pozitivní dopad. Berte ohledy :-)

Než se pustíte do objednávky, ráda bych vás upozornila na dvě důležité věci:

  • Váš email musí obsahovat alespoň vaše jméno nebo příjmení, pro mou lepší orientaci. Dobře si zkontrolujte tvar svého emailu, nechybí vám tam něco? Nepřebývá tam něco?
  • Ujasněte si svůj Záměr, s čím do Testů jdete. Stačí 1 věta. Budu se na ni ptát v závěru. Děkuji

Celá tato série testů stojí 1008 Kč / 41 €.

Ceník je platný od 1.1. 2022

Objednávka: Test 5 typů emočního zranění

Jméno a Příjmení(*)
Prosím vyplňte Vaše jméno a příjmení

Email(*)
Prosím uveďte Vaší e-mail adresu

Váš záměr(*)
Prosím vyplňte toto pole

Ověření(*)
Ověření obnovitNeplatný kód

© 2016-2024 Deník Natálie Tothové , GDPR

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com