Natália AeshaDasi Bartošková

Ať už jste v jakékoliv fázi vztahu, někdy může být těžké najít společnou řeč. Obvykle jsou to právě naše vztahy, partnerství a svazky, kde se o sobě nejvíce dozvíme. 

Umíte si naslouchat? Jak spolu komunikujete a nakolik sobě a vztahu věříte?  

Naučíte se, jak si nastavovat dohody, jak se vypořádat s nepříjemnými vlivy uvnitř vztahu, dále jak komunikovat o nepříjemných věcech, aniž by z toho bylo drama, nebo jak se vypořádat se svou minulostí, aby nezasahovala do vašeho současného vztahu. Samozřejmě si ukážeme způsoby, jak být svým dětem dobrým vzorem, aby z nich vyrostly emočně stabilní a psychicky vyrovnané osobnosti a budeme klást důraz na posilování vztahu, důvěry a lepších návycích, aby vám bylo spolu hezky a mohli jste se jeden o druhého opřít. 

Formou her a hravých zadání se o sobě i o vztahu mnoho naučíte a to vás může posunout a posílit. Váš vztah pak lépe projde každou zkouškou a nezhroutí se. Naučíte se jednoduché, ale důležité postupy, jak se vyhnout konfliktům a jak neopakovat chyby svých rodičů, a ještě mnohem více - formou tří navazujících setkání v bezpečném, přátelském a důvěrném prostoru, v centru Brna. 

Úvodní setkání je v pondělí 12. 2. 2024 v 18:30h.

Délka tohoto úvodního seznamovacího setkání v malé skupině dalších párů jsou 2h. Cena je 800 kč/ za oba.

Dle skladby skupiny a témat, které jednotlivé páry řeší, dále dle vizí, které spolu v páru máte, pro vás na míru sestavím 3 celodenní setkání. Probíhá vždy v sobotu nebo v neděli na celý den, 1x měsíčně. 

Cena je 5.000 kč/ pár.

Každý vztah má velký potenciál růst a s tím roste i vaše schopnost být v ve vztahu šťastní.    

Více informací a přihlášky na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těším se na vás, Natália 

© 2016-2024 Deník Natálie Tothové , GDPR

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com