Natália AeshaDasi Bartošková

Otázky - Odpovědi

Milá Natálko,
pár dní mi na dovolené lítá hlavou taková úvaha a cítím, že se s ní potřebuji svěřit.
Myslíš, že je možné, aby to klapalo v partnerství, kde je pouze jeden z partnerů na duchovni ceste? Druhý se o tuto cestu vůbec nezajímá a míří jinym, spise materiálním smerem?
Lze najít v takovém vztahu soulad a porozumění?
Je to samozřejmě příklad z mého života
Partnerovi nenutím duchovni cestu, ale zároveň vnitřně cítim, že mi to od něj chybí.... hlavně pochopení, hlubší úvahy, dlouhé hovory, procítěni běžných věcí a koukáni kolem sebe na drobné krásy života. Probírali jsme to a tvrdí, že to prostě neumí...

Budu rada, když mi k tomu poskytneš svůj pohled, moc by mě to potěšilo. Děkuji, Terka 

Krásné odpoledne milá Nátalko

Mohu mít prosím jeden dotaz? Došla jsem do situace s partnerem (máme nádherný 3 letý vztah, který poslední čtvrt rok dosti kulhá), kdy mi jeho nárazové nevhodné jednání (hrubé, vulgární vůči mě) obhajuje, že je jen mé zrcadlo a že toto jednání v něm vyvolávám já sama, ať si to odblokuji a naučím se svým uvědoměním, jeho jednání chápat a pracovat s tím. Je prosím možné, abych si opravdu toto jednání "zasloužila" z důvodu mého osobního posunu?

Přijde mi, že není možné, aby neuctivé jednání proti mé otáčel s tím, ať si zajdu na odblok a že za to mohu já, i když se samozřejmě snažím najít, jaké téma mi to tahá ven a mohla bych to začít řešit na kineziologii, kam pravidelně docházím. (Můj partner o fenkineziologii ví, s důvěrou jsem se mu s tím svěřila a přijde mi, že mou důvěru tímto zneužívá, ale třeba se mýlím, nevím si právě rady.)

Sám na kineziologii byl jednou, ale více zatím o to nejeví zájem a ani ho samozřejmě do fenkinezky nenutím, ani mu nic nepodsouvám, je to jeho rozhodnutí.

Děkuji Ti za případnou odpověď i když vím, že dotazů máš tisíce, výjimečně jsem se odhodlala Ti napsat touto formou. S láskou Monika 

Natálko, píši Vám poprvé, vím, že byste mi mohla pomoci objasnit oblast mezilidských vztahů, jde o pomlouvání se. Trápí mě, když se na sebe dozvím nějakou ošklivou věc, která není pravda a nevím, jak se tomu bránit, nebo jak tomu zamezit. Jde to vůbec? Moc děkuji za případné informace.
Přeji Vám jen to nej k blížícímu se svátku. Petra

© 2016-2024 Deník Natálie Tothové , GDPR

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com