Natália AeshaDasi Bartošková

Ahoj Natálko,

už asi tak měsíc přemýšlím, zda-li se Tě mám touto cestou ptát. Tvé příspěvky na zdi čítávám a jsou pro mne velmi inspirující. Chci jít ve svém poznání dál. Mrzí mě že letos jsem se nemohla zúčastnit rituálů v jurtě byly jistě úžasné jen z fotek :-)

...Poslední asi dva měsíce si vyčleňuji ráno pro meditaci a mantru-každý den.

Vím, trvalo to, ale všechno má svůj čas :-) a cítím, že bych potřebovala nějakou další, kterou bych poprosila o vnitřní vedení, abych mohla lépe naslouchat.. 

Ale v průběhu měsíce se začala sypat má rodina, nejdříve rodiče, vypadalo to na rozvod ani jsem si neuvědomila, jak moc mě to může zasáhnout a teď bratr... s ním nevím a žádám o Tvou cennou radu.

Rozešla se s ním přítelkyně a on se chová šíleně a to doslova. Vím že to má těžké vidím v něm hodně problémů z otce, navíc z jeho strany byl nechtěný, naopak máma ho vždycky bránila a klestila mu vždy každou trnitou cestu. Já s ním bližší vztah nikdy moc neměla je o 8 let mladší, já byla na škole pryč z domu a tak jsme si nikdy moc nepovídaly. Občas i dokázal psychicky ublížit (to má po tátovi), a proto taky vím, že jeho mysl je zaplněna špatnými věcmi, je na dně a nemá chuť se z toho dostat, brečí táhne s sebou ke dnu i tu přítelkyni, protože s nikým jiným nechce mluvit, dělá, co by člověk normálně nedělal, píše závěť, mámě smsky že ji má rád ale už nemůže dál... Chci mu pomoct nabídla jsem mu svou oporu, snažila jsem se ho podpořit, mluvit s ním, ale on nevnímá, jeho pohled je prázdný a nevidí žádnou cestu dál. A mě to tak skličuje, ráda bych mu ulevila, ale zároveň vím, že musí chtít on sám, jsem zoufalá z toho, že nevím jak mu pomoci, cítím se bezmocná, vhání mi to slzy do očí a prostě nevím co s tím.

Prosím Tě, Natálko jak s tímto mohu já pracovat?

Děkuji za tvůj čas a přeji slunné dny a ať se Ti daří...

Šárka

Milá Šárko, děkuji za dotaz i za Tvou trpělivost. Tvůj bratr koketuje s tématem Smrti od narození, to je pro každý vztah zatěžující, proto došlo k rozpadu partnerského vztahu. Po rozchodu se jen zesílila bratrova podstata problému. Co dělat? Když sám nehledá pomoc ani ji nepřijímá, těžko radit. Je to téma Duše, je to v pořádku. Ty, jako jeho vědomá sestra pro něj můžeš udělat hodně, ale v tuto chvíli jen na jemných úrovních. Zde přikládám link. Napiš tam denně jméno svého bratra, sebe i rodiny: http://omchanting.org/om-healing-support/ Budete léčeni přímo z ašrámu Šrí Swamiho Vishwanandy.

 

© 2016-2023 Deník Natálie Tothové , GDPR

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com